Насоси “HALM”

Компанія «Халм» виробник високо-ефективних
циркуляційних насосів для систем опалення.

Компанія «Халм» вже більше, ніж 30 років розробляє і виготовляє високоефективні циркуляційні насоси для систем опалення. Фірма почала свою виробничу діяльність як постачальник відомих виробників, а пізніше, в кінці 90-х років, прийняла рішення почати розробку і виробництво власних виробів. Досвід в інноваційних розробках і орієнтована на ринок продукція – це те, що головним чином характеризує піввікову історію компанії. Сьогодні, підрозділ циркуляційних насосів грає найважливішу роль в успіху компанії. Це особливо помітно в творчих інноваціях високого рівня за останні роки, в безлічі нових виробів, розроблених в області високоефективних циркуляційних насосів.

 

Циркуляційні насоси HALM змінюють назву на ARMSTRONG

 

На виставці ISH2019 у Франкфурті компанія HALM оголосила про ребрендинг і зміну назви популярних в Європі та країнах СНД циркуляційних насосів для систем опалення та гарячого водопостачання, тепер насоси HALM будуть продаватися під маркою ARMSTRONG.

Це пов’язано з об’єднанням насосних заводів розташованих в Німеччині, Великобританії, Угорщини та Канаді, яке дозволить розширити лінійку пропонованого насосного обладнання кінцевому споживачу, додавши промислові насоси для підвищення тиску, автоматику, енергоефективні циркуляційні насоси, гідроакумулюючі баки, запірно-регулюючу арматуру, тобто все , що необхідно для реалізації систем опалення будь-якої складності, як побутового, так і промислового застосування.

 

Маючи понад 1000 співробітників у всьому світі та сім виробничих потужностей на трьох континентах, Armstrong Fluid Technology відома у всьому світі як піонер та новатор у проектуванні, будівництві та виробництві інтелектуальних насосних та насосних систем.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *